Austria

              

(koordynator projektu)

http:// Założony w 2006 r., koncentrujący się na wdrażaniu autonomicznych systemów energetycznych (automatyczne zasilanie systemów takich jak domy lub osiedla wyłącznie przy pomocy lokalnej energii odnawialnej). Koordynator projektu, specjalista od przygotowania informacji na temat odnawialnych źródeł energii i energooszczędnych budynków.

Miasto Graz

http://www.graz.at/ Z 252 000 mieszkańców Graz jest drugim co do wielkości miastem w Austrii. Jest stolicą i centrum kulturalnym, gospodarczym i edukacyjnym prowincji Styria. Gmina Graz była zaangażowana w kilka projektów UE, takich jak CIVITAS, Trendsetter, Urban, PIMMS i ASTUTE.

Niemcy

              

ExtraEnergy

http://extraenergy.org/ ExtraEnergy to organizacja non-profit z siedzibą w Tanna w Niemczech. Jego główne działania to rozpowszechnianie niezależnych informacji oraz promocja i testowanie lekkich pojazdów elektrycznych (LEV) na całym świecie.               

Miasto Stuttgart

http://www.stuttgart.de/ Landeshauptstadt Stuttgart to administracja miejska miasta Stuttgart. Ma prawie 600 000 mieszkańców i jako stolica kraju jest ośrodkiem miejskim regionu metropolitalnego Stuttgartu z ponad trzema milionami mieszkańców, a także gospodarczym i politycznym centrum kraju związkowego Badenia-Wirtembergia z dziesięcioma milionami mieszkańców.               

Włochy

              

ANEA (Neapolitan Energy and Environment Agency)

http://www.anea.eu/ ANEA, Neapolska Agencja Energii i Środowiska, jest niezależna i nienastawiona na zysk organizacja promująca racjonalne wykorzystanie energii, odnawialne źródła energii i zrównoważoną mobilność.               

Holandia

              

IBC (Międzynarodowa Doradztwo Rowerowe)

http://www.cyclinginfo.nl/ IBC jest organizacją non-profit z siedzibą w Utrechcie w Holandii. IBC działa od ponad 20 lat w działaniach i programach promujących korzystanie z rowerów w kontekście miejskim. Promocja rowerowa we wszystkich aspektach jest głównym przedmiotem działalności IBC.               

Miasto Utrecht - www.utrecht.nl

http://www.utrecht.nl/ Miasto Utrecht, podobnie jak wiele innych miast na świecie, rozważa wprowadzenie systemu wypożyczalni rowerów (działającego np. w Barcelonie, Londynie i Paryżu). Prowadzone są teraz dochodzenia, aby sprawdzić, jaka wartość dodana może być dla rowerów elektrycznych w takim systemie wypożyczania rowerów. Rowery elektryczne są brane pod uwagę ze względu na już wysoki udział nieruchomości rowerowych w Holandii.               

Węgry

              

Miskolc Holding Samorządowa spółka zarządzająca aktywami

http://www.miskolcholding.hu/ Miskolc Holding została założona w 2006 roku i jest wyłączną własnością Miskolc City of County Rank. Holding ma kapitał zakładowy w wysokości 16 miliardów Ft. oraz 2 575 pracowników. Miscolc Holding Plc. sam odgrywa kluczową rolę w planowaniu miast, strategicznym rozwoju przedsiębiorstw, wykorzystywaniu synergii i działaniach na rzecz rozwoju gospodarki. W przypadku działań na rzecz rozwoju gospodarki kluczowym celem jest wzmocnienie potencjału innowacyjnego.               

Republika Czeska

              

ekolo.cz

https://ekolo.cz/ Ekolo.cz oznacza napęd elektryczny. Firma produkuje własną markę motocykli elektrycznych, sprzedaje skutery elektryczne i promuje korzystanie z samochodów elektrycznych. Ekolo.cz to najsilniejsza w kraju marka rowerów elektrycznych. Firma zajmuje się również intensywną edukacją na temat korzystania z rowerów elektrycznych jako doskonałych rozwiązań transportu miejskiego.